Spotkania dla asystentów (APN) i doradców (DŻR) odwołane

Spotkania dla asystentów (APN) i doradców (DŻR) odwołane

Drodzy Asystenci Przygotowania Narzeczonych i Doradcy Życia Rodzinnego, z przykrością informujemy, że z powodu rosnącej liczby zakażeń i obostrzeń sanitarnych obowiazujących w całym kraju, odwołaliśmy spotkania zaplanowane na 24 października i 7 listopada. Nie będzie Mszy św., którą miał celebrować Biskup Janusz Stepnowski, nie zostaną wręczone dokumenty świadczące o przedłużeniu misji kanonicznej i nie odbędą się wykłady z Panią Małgorzatą Walaszczyk.

Jednocześnie informuję, że Biskup Łomżyński ustnie przedłużył misję kanoniczną asystentom przygotowania narzeczonych i doradcom życia rodzinnego, posługującym narzeczonym i małżonkom, czy to w ramach Spotkań dla Narzeczonych czy w Parafialnych Poradniach Rodzinnych, do czasu zorganizowania następnego spotkania. W zwiazku z tym bardzo proszę o współpracę z księżmi i dalsze normalne oraz bezpieczne posługiwanie przygotowującym sie do małżeństwa czy żyjacym w małżeństwie na terenie Diecezji Łomżyńskiej.

Jeśli sytuacja w kraju się poprawi i pozwoli na zorganizowanie spotkania, powiadomimy o tym komunikatem na stronie internetowej i telefonicznie sms'em. Wtedy też wreczymy wszystkim zaangażowanym w duszpasterstwo rodzin naszej Diecezji odpowiednie dokumenty.