Przygotowanie do ślubu raz w miesiącu w Łomży

Przygotowanie do ślubu raz w miesiącu w Łomży

Drodzy Narzeczeni. W ramach bezpośredniego przygotowania do Sakramentu małżeństwa zapraszamy Was do Łomży na Studium Życia Rodzinnego.  STUDIUM ŻYCIA RODZINNEGO organizowane przez Duszpasterstwo Rodzin naszej Diecezji to druga, zalecana forma przygotowania do małżeństwa obok form podstawowej i nadzwyczajnej. Proponujemy Wam poziom "Odpowiedzialne narzeczeństwo. Szczęśliwe małżeństwo. czyli 7 spotkań dla narzeczonych pragnących żyć razem w wierności, uczciwości i miłości do końca życia". Studium to bez wątpienia najlepsza forma przygotowania do małżeństwa, bo ubogacona wykładami, zajęciami i warsztatami z najlepszymi specjalistami od życia małzeńskiego i rodzinnego z całej Polski.

Łączny czas trwania Studium to 7 miesięcy (siedem sobót, po jednej w miesiącu). Pomyślcie proszę czy nie łatwiej zarezerwować sobie jedną sobotę w miesiącu, niż siedem sobót w odstępie tygodniowym (tzw. forma podstawowa przygotowania)?! Ponad to korzystając z zajęć w ramach Studium zwolnieni będziecie ze spotkań w parafialnej poradni rodzinnej. Zalety Studium i potrzebne informacje znajdują się w zakładce: Studium Życia Rodzinnego. Podajemy terminy zajeć w roku 2019/2020: 19 października, 9 listopada, 7 grudnia 2019, 25 stycznia, 15 lutego, 7 marca i 21 marca 2020.

ZAPISY i INFORMACJE: Wydział Duszpasterstwa Rodzin, Kuria Diecezjalna Łomżyńska, ul. Sadowa 3, 18-400 Łomża, Pani Barbara kom. 519 123 470 (od poniedziałku do piątku w godz. od 8.30 – 13.00), Pani Agnieszka kom. 510 085 979 (najlepiej dzwonić po 15:00), ks. Jacek Kotowski kom. 698 761 737, bądź drogą e-mail podając imiona, nazwisko, numer poziomu Studium, kontakt telefoniczny i ilość dzieci zostawianych na czas zajęć w przedszkolu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ulotka DL studium zycia rodzinnego 2019 program2